Jesteś w: O firmie

O firmie

P.P.H.U. "LEBEX-2" jest firmą prywatną istniejącą od listopada 1995 roku. Zakresem działalności jest sprzedaż hurtowa  materiałów instalacyjnych, urządzeń grzewczych i sanitarnych. Od roku 2012 pojawi się także możliwość kompleksowego zaopatrzenia inwestycji także w materiały budowlane.

 

Atutem hurtowni jest możliwość indywidualnego doboru rozwiązań, w zakresie szeroko rozumianych materiałów instalacyjnych wodno- kanalizacyjnych, grzewczych, instalacji gazowych oraz automatyki przemysłowej, a także systemów izolacji termicznej i systemów mocowań, oraz duża elastyczność przy realizacji warunków handlowych, co ma na celu wyjście na przeciw Klientowi i jego potrzebom.

 

Posiadamy również szeroki asortyment produktów krajowych i zagranicznych do wyposażenia łazienek. Dzięki proponowanej przez nas bogatej i atrakcyjnej cenowo ofercie zaopatrujemy szereg firm instalacyjnych oraz klientów indywidualnych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą podstawową ofertą. Pytania o materiały, których Państwo nie znaleźli w ofercie, można kierować na firmową skrzynkę pocztową.

 

Pragniemy także zadbać o satysfakcję naszych Klientów, organizując różnego rodzaju promocje i wyprzedaże.

 

Nauczeni doświadczeniem, w odpowiedzi na liczne pytania natury technicznej oraz chęcią udzielenia rzetelnej informacji o nowościach, stworzyliśmy dział Nasz Blog, w którym zamieszczone będą porady, filmy instruktarzowe, wiadomości z zakresu instalacji i budownictwa, oraz odpowiedzi na często zadawane pytania.

 

Zapraszamy do wpółpracy.

inż. Halina Beniuk - właściciel


Oferta dnia

Zapytaj